خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
مشاوره تلفني و حضوري آزمون وكالت صداي مشاور نوین بلاگ

آزمون وكالت همه ساله از طريق اتحاديه سراسري كانون وكلاي دادگستري ايران (اسكودا) برگزار مي شود.

در اين آزمون سراسري و سالانه هر سال تعداد محدودي از دانش آموختگان رشته هاي حقوق، فقه و مباني حقوق و دارندگان گواهي سطح ۲ حوزه بر حسب نيازهاي كانون مربوطه پذيرفته مي شوند.

در حال حاضر تقريبا تمام استان ها كانون مختص خود را 
داشته و صرفا از ميان بوميان استان خود داوطلب مي پذيرند. استثنائا استان هاي تهران، سمنان، سيستان و بلوچستان و هرمزگان با هم كانون مركز را تشكيل مي دهند.

در آزمون وكالت ۱۲۰ سوال به نسبت مساوي (هر درس ۲۰سوال) از دروس حقوق مدني، آيين دادرسي مدني، حقوق تجارت، اصول فقه، حقوق جزا و آيين دادرسي كيفري به صورت تستي، چهارگزينه اي و با احتساب نمره منفي مطرح مي شود و نتايج بر مبناي معدل و تراز اكتسابي اعلام مي گردد.

پذيرفته شدگان در آزمون پس از گذراندن دوره كارآموزي وكالت به مدت ۱۸ ماه، مجددا بايد در آزمون كتبي و شفاهي اختبار شركت كرده و پس از قبولي در آن و انجام مراسم تحليف، رداي شريف وكالت به تن نموده و در راستاي احقاق حق و اجراي عدالت گام بر مي دارند.

سوالي كه اين روزها و همه داوطلبان آزمون وكالت را به خود درگير كرده اين است كه چگونه مي‌توانند در رابطه با اين ‌آزمون با مشاوران مجرب در ارتباط باشند.
در اين مقاله قصد داريم مشاوره تلفني و حضوري صداي مشاور رابطه با آزمون وكالت و همچنين مشاوره در زمينه هاي مختلف را به شما توضيح دهيم

قبل از هر كاري بهتر است كمي درباره ي نحوه مشاوره صداي مشاور توضيح دهيم. مركز مشاوره صداي مشاور تيمي متشكل از مشاوران مجرب در زمينه هاي تحصيلي و غير تحصيلي مي باشد و افرادي كه تمايل به برقراري ارتباط با مشاوران را دارند بايد بگوييم تنها كافيست با تلفن هاي خود با شماره هاي مركز تماس بگيرند و سوال هاي خود را مطرح كرده و دقيق ترين و به روز ترين اطلاعات را دريافت كنند..

يكي از بخش هاي مشاوره صداي مشاور در زمينه آزمون وكالت مي باشد.

مشاوره تلفني آزمون وكالت

افرادي كه ميخواهند در آزمون وكالت ثبت نام كنند با گروهي از سوال ها روبرو هستند و نمي دانند اين سوالات را از كجا مي‌توانند پرسند
سوالاتي كه براي شركت كنندگان آزمون وكالت به وجود مي آيند را در زير آورده ايم.

آزمون وكالت

و هزاران سوال ديگري كه ميتواند در رابطه با آزمون وكالت باشد.

پس اگر به دنبال مشاوره تلفني و حضوري در رابطه با آزمون وكالت و يا آزمون قضاوت آيا ساير آزمون ها سراسري هستيد كافيست با شماره تلفن هاي سامانه صداي مشاور تماس گرفته و در صورت تمايل مشاوره حضوري نيز برقرار كنيد

سامانه صداي مشاور آرزوي موفقيت براي تمامي داوطلبان آزمون وكالت دارد.
به اميد روزي كه هيچ سوالي در ذهن داوطلبان بدون پاسخ نماند و به علت وجود اطلاعات غلط داوطلبان از آزمون هاي اصلي جا نمانند

 

منبع : مشاوره تلفني و حضوري آزمون وكالت

 

ثبت نام ليسانس به پزشكي

كارت آزمون تيزهوشان

كد رهگيري كنكور از كجا پيدا كنم

شرايط خريد خدمت سربازي در سال 97

ثبت نام در دانشگاه فرهنگيان

مشاوره انتخاب رشته داروسازي

مشاوره انتخاب رشته دندانپزشكي

مشاوره تلفني آزمون وكالت

شماره تلفن صداي مشاور

شماره داوطلبي ارشد خود را فراموش كردم چه كنم


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۹:۰۰ | نويسنده : ثابتي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]